BT Danışmanlık Hizmetleri

danismanlik-hizmetleri

BT Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi Teknolojileri alanı o kadar hızlı değişiyor ki, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak bir strateji planlamak zor olabilir. Yine de veri odaklı bakış açıları üzerine inşa edilmiş stratejik bir yol haritası olmadan, çalışanlarınızın iş yükü artabilir ve temel iş gereksinimlerini karşılayan stratejik görevlere odaklanmak yerine “teknik problemler” için fazla zaman harcayabilir.

Verimlilik

Bilgi Teknolojisi Danışmanlık Hizmetlerimiz, kurumsal BT’nizi dönüştürmek ve iş verimliliğinizi artırmak için ilk adımdır. Uzmanlarımız, tüm destek işlemlerinizi düzenli olarak değerlendirmek için endüstri deneyimine ve sınıfının en iyisine sahip araçlara sahiptir.

Müşteri Memnuniyeti

BT destek hizmetlerinize bütünsel olarak bakıyoruz, çalışan verimliliği, hizmet düzeyleri ve müşteri memnuniyeti üzerinde en büyük etkiye sahip olacak iyileştirme alanlarını tespit ediyoruz.

Tesla Sistem, şirketlerin BT yeteneklerini değerlendirmelerine yardımcı olarak, ekibinizin yeteneklerini ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaları için çalışıyor.

Süreçler

Alanında uzman ekibimiz, sisteminizi ve kurumsal ihtiyaçlarınızı analiz eder.

Uzman ekibimizin analizlerinin sonuçlarına göre ihtiyaçlarınız belirlenir.

İhtiyaçlarınıza uygun ürün, donanım ve yazılım optimizasyonu yapılır.

Kurumsal yapınıza uygun olarak belirlenen ürün, yazılım ve donanımların kurulumu ve entegrasyonu işinizi kesintiye uğratmadan uzman ekibimiz tarafından yapılır.

Var olan ve oluşabilecek sorunları önceden tespit edip, gerekli çözüm önerilerini ve çözümleri sunarak, kesintisiz ve kaliteli çalışmanızı sağlarız.

Profesyonellik

Tesla Sistem bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe lider olan, uluslararası üretici ve çözüm sağlayıcı firmalar ile iş ortaklıkları yaparak, uzman, deneyimli ve uluslararası sertifikalı danışmanları ile geniş bir yelpazeye yayılan BT danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

  • BT altyapı geliştirme ve denetleme hizmetleri
  • BT donanım geliştirme ve denetleme hizmetleri
  • BT teknik danışmanlık hizmetleri
  • BT süreç ve uygulama danışmanlığı

Çözüm Ortaklarımız

Size nasıl yardım edebiliriz?

Bize ulaşın veya çevrimiçi bir iş teklifi talep edin.

Yardımlarınız ve bize katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Gapsan Tekstil A. Ş.
Aslıhan YEŞİLYURT
Muhasebe Müdürü, Gapsan Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Birinci sınıf BT danışmanı mı arıyorsunuz?