Ne mutlu Türk'üm diyene

Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar Teknik Servisi

Tesla Sistem, aşağıdakiler de dahil olmak üzere her türlü bilgisayar teknik servisi çözümü sunar:

Tesla, deneyimli, sertifikalı ve yetenekli teknisyenleri ile bilgisayarlarınızın kilitlenmesi, çökmesi, hataları ve işletim sistemi hataları, veri yedekleme ve kurtarma, bilgisayar ayarları, işletim sistemi yükseltmeleri de dahil olmak üzere diğer tüm donanım, yazılım ve uygulama sorunlarının nedenini bulup onarır.

 

Bilgisayar Teknik Servisi ve Onarımı Çözümlerimiz:

İş Bilgisayarı Onarımı

Bir işletme yönetiyorsunuz ve ihtiyacınız olan son şey iş kritik istasyonlarınızdan birinin çökmesi. Henüz bir yönetilen hizmetler planında değilseniz, iş bilgisayarlarınız risk altında olabilir ve herhangi bir uyarı olmaksızın her an çökebilir. Deneyimli bilgisayar teknisyenlerimizin, işletmenizin mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde yeniden ayağa kalkmasına yardımcı olur.

Bilgisayar Tamiri

Günümüzde Kişisel Bilgisayarlar (PC) terimi, Microsoft Windows işletim sistemini çalıştıran iş istasyonları ile eşanlamlı olarak kullanılır. Dünya çapındaki tüm masaüstü bilgisayarların %84’ünden fazlasının bu işletim sistemini çalıştırdığı için, bir sorun ortaya çıktığında arızalı bilgisayarınıza müdahale etmeye hazır ve beklemede olan Microsoft Sertifikalı Uzmanlarımız hızlı ve profesyonel çözümler üretir.

Mac MacBook Onarımı

Apple’ın Macintosh bilgisayarları, üstün özelliklerle dolu, güzel tasarlanmış, üst düzey, iyi yapılandırılmış bilgisayar iş istasyonlarıdır. Uzun süre dayanmalarına ve genellikle oldukça sağlıklı olmalarına rağmen, Mac’lerinde tüm bilgisayarlar gibi bakım ve onarıma ihtiyacı vardır. Teknisyenlerimiz OSX’in içini ve dışını bilir ve Apple donanımı konusunda uzmandır. Size en üst düzeyde yardım ve teknik destek sağlarız.

Masaüstü Bilgisayar Onarımı

Çoğu ofis iş istasyonu masaüstü bilgisayarlardır. Güçle dolu ve ihtiyaçlarınıza uygun herhangi bir düzeye tamamen genişletilebilir. Sertifikalı bilgisayar teknisyenlerimiz, yeni ve eski her tür bilgisayar donanımı konusunda son derece yetenekli ve bilgilidir. Yirmi yılı aşan sektör tecrübemiz ile “her şeyi gördük” dediğimizde bize güvenebilirsiniz.

Dizüstü Laptop Bilgisayar Onarımı

Dizüstü laptop bilgisayarlar, yoldayken ve ofis dışındayken tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Masaüstü bilgisayarlar gibi bir bilgisayar olsalar da, çok daha küçüktürler ve her şeyi daha küçük bir alana sığdırırlar. Bu kompakt tasarım, bozuk dizüstü bilgisayarınızı onarmak için özel beceriler ve mikro araçlar gerektirir. Dizüstü bilgisayar teknisyenlerimiz her türlü donanım ve dizüstü bilgisayar markası konusunda deneyimlidir ve profesyonel onarım sunar.

Sistem Optimizasyonu

Yeni bilgisayarınızı ilk aldığınız zamanı hatırlıyor musunuz? Hızlı ve her şey sorunsuz çalışıyordu. Zaman geçtikçe, her türlü yeni uygulamayı kuruyor ve ihtiyaçlarımıza uyacak şekilde birden fazla ayarı değiştiriyoruz. Bu süre zarfında bilgisayarınız yavaşlamaya başlayabilir ve bazen programlar çalışmayı durdurabilir. Bilgisayarınızın yavaş çalıştığını düşünüyorsanız, muhtemelen bilgisayar sisteminizi optimize etmenin zamanı gelmiştir.

Veri kurtarma

Bilgisayar sabit sürücüleri, içinde hareketli parçalar bulunan metal bir muhafazanın içinde dönen disklerde ya da Katı Hal Sürücülerde SSD (Solid State Drive) veri depolar. Zamanla, bilgisayar yavaşlar ve bazen sabit diskler çöker. Bu olduğunda, yaptığınız şeyi durdurmak ve bilgisayarınızı değerli bilgilerinizi kurtarabilecek becerilere sahip veri kurtarma teknisyenine götürmek çok önemlidir. Veri kaybı yaşamamak için lütfen emin olmadığınız işlemleri yapmayın. Bu, kurtarılabilecek durumda olan verilerinizi tamamen kaybetmenize neden olabilir.

Virüs Temizleme

Ne yazık ki, bazen bilgisayarlarda hastalanır. Kötü niyetli kişiler, web siteleri ve uygulamalar, kötü korunan veya güncel olmayan bilgisayarlar için yaygın bir risktir. Her tür bilgisayar virüsünü temizliyoruz ve ileride virüslere karşı korunmanıza yardımcı oluyoruz. Virüs temizleme gerekli bir iştir. Doğru planlama ve önleme araçları ile ciddi virüs riski azaltılabilir.


Hackerlar ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Endişe mi Ediyorsunuz?

Tesla Sistem ile Endişeye Gerek Yok!

Çevrimiçi formumuzla hemen BİLGİ alın!

ŞİMDİ ARAYIN

+90 553 572 19 38

Ne mutlu Türk'üm diyene