Ne mutlu Türk'üm diyene

Hakkımızda

Tesla Sistem, Çözüm Ortağınız; Bilgisayar Teknik ServisiGeçiş Kontrol SistemleriGüvenlik Kamera SistemleriYazılım Çözümleri

Uzun Yılların Verdiği Tecrübe


Yirmi yılı aşan sektör ve saha tecrübemiz ile ister küçük bir işletme olun, isterseniz çok uluslu bir firma. Eğitimli, tecrübeli ve istekliyiz.

Tesla Sistem, 2015 yılında İstanbul da başladığı Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı, Ağ Çözümleri, Ağ Güvenlik Çözümleri, Bilgisayar Teknik Servisi, Geçiş Kontrol Sistemleri, Barkod ve Otomasyon Çözümleri, Yazılım Çözümleri, Güvenlik Kamera Çözümleri ve Altyapı Çözümleri gibi bir çok Bilgi Teknolojileri alanında, profesyonel olarak hizmet vermek üzere kurulmuştur. Eğitimli ve tecrübeli personelleri ile bir çok sektörde farklı projeler gerçekleştirmekte ve sürekli kendini geliştirmektedir.

Tesla Sistem, 2020 yılı itibari ile uzun yıllar süren İstanbul kariyerinden sonra, memleketi olan Niğde'ye taşınmıştır ve Niğde de hizmet vermeye başlamıştır.

Tesla Sistem, şirketlerin bilgi teknolojileri yeteneklerini değerlendirmelerine yardımcı olarak, ekibinizin yeteneklerini ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaları için çalışıyor.

Bilgi teknolojileri destek hizmetlerinize bütünsel olarak bakıyoruz, çalışan verimliliği, hizmet düzeyleri ve müşteri memnuniyeti üzerinde en büyük etkiye sahip olacak iyileştirme alanlarını tespit ediyoruz.

Hakkımızda Banner

Hızla gelişen bilgi teknolojilerini yakından takip ederek, sürekli güncel ve çözüm odaklı olarak müşterilerinin ihtiyaç ve gerekliliklerini doğru analiz edip, gelebilecek tehditleri önceden tahmin edip, gerekli önlemleri alarak müşterilerine değer katan etkin çözümler üretme ilkesi ile uzun yıllar müşterilerine güvenilir bir iş ortağı olmaktır.

Uzun çalışma yıllarının verdiği tecrübe ile geleneksel yöntemleri, güncel teknolojilerle birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

Bilgi erişilebilir ise değer üretiyor.
Erişim kesintisiz ise verimlilik sağlanabilir.
Altyapınız esnek ise hızınıza ayak uydurabilir.
Ağınız yönetile biliyorsa performans sağlayabilir.
Altyapınız güvenilir ise iş sürekliliği mümkün olur.

Yaptığımız işin bilincindeyiz. Güveniniz bizim en büyük değerimiz.

Tecrübe: Yaklaşık 22 yıllık sektör ve saha tecrübesi. Yetenek: Eğitimli ve bilgili personeller ile gelişmiş yetenekler. Değer: Uzmanlığımız ve hızımız Bilgi Teknolojileri desteğinize değer katacak. En İyi: Birlikte çalıştığınız en iyi Bilgi Teknolojileri Destek şirketi olma isteği.

See What Clients Are Saying


We are very proud of the service we provide and stand by every product we carry.

Read our testimonials from our happy customers.

Hackerlar ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Endişe mi Ediyorsunuz?

Tesla Sistem ile Endişeye Gerek Yok!

Çevrimiçi formumuzla hemen BİLGİ alın!

ŞİMDİ ARAYIN

+90 553 572 19 38

Ne mutlu Türk'üm diyene