Hakkımızda

Tesla Sistem Çözüm Ortağınız; BilgisayarElektronikGüvenlik KamerasıYazılım

Biz Kimiz?

Tesla Sistem, 2020 yılında Niğde’de Bilgi Teknolojileri Danışmanlık, Ağ Çözümleri, Ağ Güvenlik Çözümleri, Barkod Çözümleri, Özel Yazılım Çözümleri, Güvenlik Kamera Çözümleri ve Altyapı Çözümleri gibi bir çok Bilgi Teknolojileri alanında, profesyonel olarak hizmet vermek üzere kurulmuştur. Eğitimli ve tecrübeli personelleri ile bir çok sektörde farklı projeler gerçekleştirmekte ve sürekli kendini geliştirmektedir.

Tesla Sistem, şirketlerin bilgi teknolojileri yeteneklerini değerlendirmelerine yardımcı olarak, ekibinizin yeteneklerini ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaları için çalışıyor.

Bilgi teknolojileri destek hizmetlerinize bütünsel olarak bakıyoruz, çalışan verimliliği, hizmet düzeyleri ve müşteri memnuniyeti üzerinde en büyük etkiye sahip olacak iyileştirme alanlarını tespit ediyoruz.

Hızla gelişen bilgi teknolojilerini yakından takip ederek, sürekli güncel ve çözüm odaklı olarak müşterilerinin ihtiyaç ve gerekliliklerini doğru analiz edip, gelebilecek tehditleri önceden tahmin edip, gerekli önlemleri alarak müşterilerine değer katan etkin çözümler üretme ilkesi ile uzun yıllar müşterilerine güvenilir bir iş ortağı olmaktır.

Uzun çalışma yıllarının verdiği tecrübe ile geleneksel yöntemleri, güncel teknolojilerle birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

Bilgi erişilebilir ise değer üretiyor.
Erişim kesintisiz ise verimlilik sağlanabilir.
Altyapınız esnek ise hızınıza ayak uydurabilir.
Ağınız yönetile biliyorsa performans sağlayabilir.
Altyapınız güvenilir ise iş sürekliliği mümkün olur.

Yaptığımız işin bilincindeyiz. Güveniniz bizim en büyük değerimiz.

Ağ Çözümleri
100%
Güvenlik Çözümleri
100%
Sunucu Çözümleri
100%
Sanallaştırma
100%

Avantajlarımız

Tecrübe: Yaklaşık 22 yıllık sektör ve saha tecrübesi
Yetenek: Eğitimli ve bilgili personeller ile gelişmiş yetenekler
Değer: Uzmanlığımız ve hızımız BT desteğinize değer katacak
En İyi: Birlikte çalıştığınız en iyi BT Destek şirketi olma isteği