Ne mutlu Türk'üm diyene

Geniş Alan Ağı Çözümleri (WAN)

Geniş Alan Ağı Çözümleri (WAN)

Birden fazla farklı coğrafi bölgede şubeye sahip şirketler, her şubenin kullanabileceği farklı sistemleri hesaba katarken, birbirine sorunsuz bir şekilde bağlanma yeteneğine ihtiyaç duyar.
Geniş Alan Ağı Çözümleri (WAN)

Geniş Alan Ağı Çözümleri (WAN) farklı lokasyonlar da hizmet veren ofisler artarken, bulut teknolojileri ile uygulamaların daha merkezileşmesi, mobil cihazlarla erişimin artması, sürekli artan bant genişliği ihtiyacı, daha akıllı geniş alan ağı çözümlerini zorunlu kılıyor.

Geniş alan ağı, farklı coğrafi bölgelerdeki ofisler (şubeler, mağazalar, fabrikalar, depolar vb.) arasındaki iletişim ihtiyaçlarını karşılayan bir altyapıdır.

Müşterilerimizin farklı lokasyonlar da yer alan ofisleri arasındaki:

Veri, ses, görüntü iletişimi, uygulama paylaşımı, çoklu uygulama desteği, yeni uygulama entegrasyonu gibi yüksek veri ve kesintisiz iletişim ihtiyaçları için geniş alan ağı çözümleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin performans, güvenlik ve maliyet parametrelerini dikkate alarak ağ tasarımı yapıyor, iletişim teknolojilerinin sunduğu yeni fırsatları da mevcut altyapılara entegre ediyoruz.

Bulut teknolojileri, mobilite ve sosyal medya trendleri ile yeni bir bakış açısı kazanan Geniş Alan Ağ Çözümleri için sertifikalı uzmanlarımız ile yanınızdayız.


Hackerlar ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Endişe mi Ediyorsunuz?

Tesla Sistem ile Endişeye Gerek Yok!

Çevrimiçi formumuzla hemen BİLGİ alın!

ŞİMDİ ARAYIN

+90 553 572 19 38

Ne mutlu Türk'üm diyene