Ne mutlu Türk'üm diyene

Ağ Çözümleri

Ağ Çözümleri ve Entegrasyonu

Tesla Sistem, Ağ Çözümleri ile sorunları büyük baş ağrısı haline gelmeden önleyen BT desteği sağlayarak ağınızı stratejik ve proaktif olarak yönetir. İşletmelere yardımcı olan uzmanlarımız ile kuruluşunuz için özelleştirilmiş bir BT Yönetimi ve Ağ Çözümleri sunuyoruz.

Ağ Çözümleri

Ağ danışmanlığı, ağ bakım hizmetleri, kablosuz ağ kurulumu, ağ ve sunucu desteği, yapısal kablolama, uzaktan ve yerinde destek gibi ihtiyacınız olan tüm ağ çözümlerini sunuyoruz.

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve desteğine olan bağlılığımız, bir daha asla teknoloji hakkında strese girmenize gerek kalmamasını sağlar. Bilgisayar ağı bakımı ve BT Desteği konusunda güvenilir bir ortağınız olduğunda, işinizi yürütmeye odaklanabilirsiniz.

Tesla Sistem, ağınızın performansını ve güvenliğini artırabilir ve işletmenizin daha verimli çalışmasını sağlayabilir.

Uzaktan Erişim ve Sanal Özel Ağlar (VPN) evden veya dışarıda çalışan çalışanlarınız için şirket ağına, uygulamalara ve e-postalarına tamamen güvenli erişim sağlayan çözümler sunuyoruz.

İnternet bağlantısıyla ilgili sorunlarınız varsa veya yalnızca daha güvenilir bir internet hizmeti istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmanıza yardımcı oluyoruz. Şirket içi e-posta ve web sunucularını yönetiyoruz.

Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarlarınız Bilgisayar korsanları, virüsler ve solucanlar günümüz sistemlerinde ciddi zararlarlı sonuçlara neden olabilir. Anti-virüs uygulamaları ve donanım çözümleri (firewall) ile şirket ağınızı koruyoruz.

Ağ altyapınız ve ekipmanlarınız, kurumsal işleyişi sağlarken, üretilen bilginin paylaşılmasına, yeniden kullanılmasına ve korunmasına kadar tüm süreçlerde kritik bir rol üstlenir. Ağ altyapınız ve ekipmanlarınız, işinize ayak uydurabiliyor mu? LAN, WAN, WLAN, VPN, VLAN, Load Balancing teknolojileri, yapısal kablolama, network yönetimi, tasarım, entegrasyon ve destek çözümlerimiz ile güçlenen network altyapınız, rekabet avantajınız olsun.

Bilgi erişilebilir ise değer üretir.
Erişim kesintisiz ise verimlilik sağlanabilir.
Altyapınız esnek ise hızınıza ayak uydurabilir.
Ağınız yönetile biliyorsa performans sağlayabilir.
Altyapınız güvenilir ise iş sürekliliği mümkün olabilir.

Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki ağ çözümlerini, marka bağımsız ve anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor, bakım ve desteğini sağlıyoruz.

Odak noktamız müşteri memnuniyeti. Sık sık iletişim kurmanın ve kullandığınız teknoloji konusunda sizi eğitmenin, zaman içinde sizi kendi hizmetlerimize daha az bağımlı kılsa bile güven oluşturduğuna inanıyoruz. Güvenilir bir danışman olmak istiyoruz; tıpkı diğer memnun müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkileri gibi.


Hackerlar ve Kötü Amaçlı Yazılımlardan Endişe mi Ediyorsunuz?

Tesla Sistem ile Endişeye Gerek Yok!

Çevrimiçi formumuzla hemen BİLGİ alın!

ŞİMDİ ARAYIN

+90 553 572 19 38

Ne mutlu Türk'üm diyene