Veri Yedekleme / Kurtarma Çözümleri

Veri Yedekleme / Kurtarma Çözümleri

Veri Yedekleme/Kurtarma Data Backup/Recovery
Şirketiniz büyük bir felakete hazır mı? Ayağa kalkıp koşmak ne kadar sürer? İşinizle ilgili verileri kurtaramazsanız ne yapardınız? Çoğu şirket, çok geç olmadan bu konuda düşünmez, ancak onlardan biri olmanız gerekmez.

Tesla Sistem, bir felaketten sonra işinizin kesintisiz olarak nasıl çalışmaya devam edebileceğini size gösterebilir. Tesla Sistem, verilerinizin her zaman kullanılabilir olduğundan emin olmak için verilerinizi taramayı, yedeklemeleri, kümelemeyi, bulut ve çevrimiçi yedekli çoğaltılmış sistemleri taramayı içeren kapsamlı bir uçtan uca çözüm kullanarak iş sürekliliğinizin olmasını sağlar.

Veri Yedekleme/Kurtarma (Backup & Recovery)

Sürekli büyüyen veri hacminizin erişilebilir, kullanılabilir ve koruma altında tutulabilmesi için, yedekleme ve kurtarma çözümleri sunuyoruz.Gerek yasal zorunluluklar, gerekse firmaların iç süreçleri gereği belirli aralıklarla veri yedeklerinin alınması sistem yöneticilerinin kritik görevlerinden biridir. Sürekli artan veri miktarı sebebiyle yedekleme işlem süreleri uzamakta ve hatta veri yedeğinin alınamadığı günler ortaya çıkmaktadır. Doğal afet, güvenlik açıkları veya kullanıcı hatası gibi sebeplerle veri kaybı riskiyle karşılaşılması durumunda ise veri yedekleme ve kurtarma altyapımız “hayat kurtarıcı” olacaktır.Yeni bir yedekleme ve kurtarma sistemi kurmak isteyen ya da bu operasyonlarını hızlandırmak isteyen müşterilerimize bu konuda farklı çözümler sunuyoruz. Öncelikle durum analizini yaparak:

  • Yedekleme ve kurtarma mevcut altyapısının belirlenmesi
  • Yedekleme ve kurtarma yönteminin belirlenmesi
  • Yedekleme ve kurtarma politikasının ve planlarının belirlenmesi
  • Yedekleme ve kurtarma altyapının tasarlanması ve kurulması

adımlarını gerçekleştiriyoruz. Yedekleme ve kurtarma çözümlerimiz kapsamında veri tekilleştirme, veri sıkıştırma ve çoğaltma yöntemleri ile daha yüksek performans, daha düşük bant genişliği ve depolama maliyeti sağlıyoruz.

“En değerli veriniz, yedeklemediğiniz için kaybettiğiniz veriniz olmasın!”

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Destek talepleriniz, şikayetleriniz, istekleriniz ve diğer her şey için bizimle iletişime geçin.

Yardımlarınız ve bize katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Gapsan Tekstil A. Ş.
Aslıhan YEŞİLYURT
Muhasebe Müdürü, Gapsan Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Birinci sınıf Çözüm ve Hizmetlerimiz için iletişime geçin!