Veri Arşivleme Çözümleri

Veri Arşivleme Çözümleri

Veri Arşivleme
Basitçe söylemek gerekirse, etkin bir arşiv , arşivlenmiş verilerinizi kurum için faydalı kılan, verilerin organize edildiği, erişilebilir, alınabilir ve akıllıca saklandığı bir arşivdir.

Geçmişte, arşivler çok nadiren erişilen veriler için uzun vadeli bir depo olarak düşünülüyordu ve bu verileri akıllıca yönetmek için pek bir şey düşünülmedi. Umut, arşivinizin asla kullanmanız gerekmeyecek bir sigorta poliçesi olmasıydı.

Veri Arşivleme

Veri miktarının baş döndürücü bir hızla artması, verilerin daha hızlı eskimesine, kullanım sıklığı azalan verilerin maliyetli disk ünitelerinde tutulması da işletim maliyetinin artmasına neden oluyor.

ERP, CRM, otomasyon çözümleri gibi yaygın olarak kullanılan iş uygulamaları yüksek miktarda veri üretir. Ancak bu verilerin çoğu etkin değildir. BT ekipleri, bu nadiren kullanılan büyük miktardaki verilerin de yönetimini ve bakımını yapmak zorunda kalıyor.

İşlev veya tarihi nedeniyle “eskiyen” verilerin veya belirli bir süre arşiv amaçlı tutulması gereken verilerin, arşivlenmesi gerekir. Veri arşivleme çözümlerimiz ile arşivleme işlemlerini kolayca uygun arşiv medyalarına alınmasını sağlıyoruz. Bu sayede verilerinizi uzun ömürlü arşiv ortamlarında uygun maliyetlerle koruyabilirsiniz.

Veri Arşivleme Çözümlerimizi Nasıl Oluşturuyoruz?
Bilgi yaşam döngüsünü temel alıyoruz
Veri analizi ile erişim sıklığı / arşiv maliyeti dengesini oluşturuyoruz
Performans beklentilerini ve arşiv sürelerini dikkate alıyoruz
Entegre ve anahtar teslim proje sunuyoruz

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Destek talepleriniz, şikayetleriniz, istekleriniz ve diğer her şey için bizimle iletişime geçin.

Yardımlarınız ve bize katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Gapsan Tekstil A. Ş.
Aslıhan YEŞİLYURT
Muhasebe Müdürü, Gapsan Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Birinci sınıf Çözüm ve Hizmetlerimiz için iletişime geçin!