Bulut Bilişim Çözümleri

Bulut Bilişim Çözümleri

Bulut Bilişim (Cloud Computing)
Bulut Bilişim (Cloud Computing) alanında sunduğumuz çözümler maliyetlerinizin büyük ölçüde düşürülmesini sağlıyor. Değişen iş gereksinimlerine daha hızlı cevap verebilmenizi ve karmaşıklığın azaltılmasını olanaklı kılıyoruz.

Tesla Sistem, otomatik izleme, VM yönetimi ve bulut altyapınızın yönetilen güvenliğini içeren kapsamlı bir yönetilen bulut hizmetleri katmanına sahip, genel, özel ve hibrit modeller aracılığıyla dünya çapındaki müşterilere ölçeklenebilir Bulut Bilişim (Cloud Computing) çözümleri sunar.

Bulut Bilişim (Cloud Computing)

Bulut bilişim (Cloud Computing) teknolojisi, son yıllarda iş dünyasında büyük bir artış gördü ve işletmelerin iş süreçlerinde verimliliği artırmak için yeni fırsatların kilidini açmasını sağladı. Tesla Sistem olarak, küçük veya büyük ölçekli işletmelerin sezgisel olarak dijitalleşmelerine yardımcı oluyoruz ve bulutları kuruluşlarınızın bir parçası olarak kullanarak, ağır iş talepleri olduğunda kaynaklarınızı ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendiriyoruz.

Müşterilerimizin daha yeni ve daha anlamlı bir müşteri deneyimi için esnek modeller yanı sıra yeni bilgiler edinmelerine yardımcı olmak için ölçeklenebilir bulut altyapısı çözümleri tasarlıyor, geliştiriyor ve yönetiyoruz. Bulut bilişim çözümlerimiz üç temel türe ayrılmıştır;

  • Infrastructure As A Service (IaaS),
  • Platform As A Service (PaaS),
  • Software As A Service (SaaS).

Mevcut BT ortamınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşen ve iş hedeflerinize ulaşmanıza, daha fazla esnekliğe ve yeniliğe yardımcı olan Microsoft Azure, Amazon Web Hizmetleri (AWS), IBM (SoftLayer, Bluemix) ve Google Cloud gibi önde gelen bulut bilişim sağlayıcıları ile çalışıyoruz.

Bulut Bilişim Modelleri Karşılaştırma

Cloud Computing Karşılaştırma
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Destek talepleriniz, şikayetleriniz, istekleriniz ve diğer her şey için bizimle iletişime geçin.

Yardımlarınız ve bize katkılarınız için çok teşekkür ederim.

Gapsan Tekstil A. Ş.
Aslıhan YEŞİLYURT
Muhasebe Müdürü, Gapsan Pazarlama ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Birinci sınıf Çözüm ve Hizmetlerimiz için iletişime geçin!